רוצה להצליח בעסק?
 
פתחת עסק בתקווה להצליח. האם ידעת כי כמעט 70% מהעסקים החדשים נסגרים בשנתיים הראשונות?
על מנת להגדיל את הסיכוי שלך להצליח אתן כאן מספר טיפים להתנהלות נכונה.
  
  1. דבר ראשון שעליך לסגל לעצמך כבר בשלבים הראשונים של הקמת העסק הוא להבין שמחזור העסקאות של העסק הוא לא הרווח! ורק לאחר חישוב הרווח תוכל לדעת כמה אתה יכול למשוך לצרכיך הפרטיים. זכור זאת, כי עצמאים רבים נוטים למשוך כספים מעבר לרווח!
זהו אחד המכשולים בהיותך עצמאי, אין מי שייתן לך תלוש משכורת, אתה הוא זה שצריך לשים את הגבולות.
  1. כדי ליישם את הסעיף הראשון מומלץ להפריד בין החשבון העסקי לפרטי. רק הפרדה כזו תאפשר לך לבצע מעקב שוטף אחר ההכנסות וההוצאות השוטפות בעסק, וכך תדע גם מה הרווח החודשי.
  2. זכור, הרווח הזה הוא רווח ברוטו. יש לחשב עדיין כמה מס הכנסה וביטוח לאומי עליך לשלם, ובהתאם לכך לשלם מקדמות, או להשאיר לצורך כך כספים לתשלום בסוף שנה, לאחר החישוב הסופי.
  3. שלם את כל חשבונות העסק במזומן, אל תבנה על אשראי, כי זה מערפל את התמונה הנכונה. ההרגל של שוטף 30 או שוטף 60 וכן הלאה לא תורם להצלחת העסק, אלא רק מסבך אותך בחובות. בצורת עבודה זו חשבון הבנק יוכל גם לשקף את המצב האמיתי שלך.
  4. ואם הגענו לאשראים... מומלץ לא לבנות על אשראים והלוואות. כאשר אתה מקבל את ההלוואה או את מסגרת האשראי שרצית, נדמה לך שיש לך "אויר", אבל מהר מאוד אתה מנצל את האשראי הזה, והאויר נגמר, ועכשיו אתה תקוע גם עם החזר הלוואה וגם מתמודד שוב עם חוסר מזומנים וכך נכנס למרוץ אינסופי אחר כסף...
  5. אם לא פעלת בהתאם לאמור, אתה נמצא תמיד בלחץ, הספקים לוחצים, הבנק לוחץ, ויש עוד תשלומים למוסדות, תשלומים לעובדים... ואתה כבר לא יודע למי לשלם קודם... לכן זכור, שלם הכל באותו חודש, אל תדחה לחודש הבא בתקווה שיהיה יותר טוב, כי החוב רק יילך ויצטבר...
  6. מאז מתמיד המיקום של העסק היה גורם מכריע להצלחתו, אבל היום לא רק המקום הפיזי של העסק חשוב, אלא גם המיקום שלו במרחב האינטרנטי, אם זה בגוגל, בפייסבוק או ברשתות החברתיות השונות.
  7. זכור! עובדים יכולים לתרום רבות להצלחת העסק. לכן אם יש לך עובד, זכור לתגמל אותו כך שירגיש שהוא חלק מהעסק. עובד כזה הוא גם השגריר שלך בחוץ.
  8. ואם פעלת עפ"י כל הכללים והעסק ממריא לגבהים זכור כי יש לך גם שותפים... מס הכנסה וביטוח לאומי הם שותפים בכירים, ייעוץ נכון ותכנון מס לאורך כל השנה יחסוך לך אלפי שקלים.
 
כתובת
רח' דיזנגוף 20/3 נתניה
דוא"ל
office@shtaigman.co.il
phone, phone, contact, telephone, support, call
טלפון
09-8333032
מעוניין לקבל מאמרים מעניינים וטיפים לחסכון במס?

מלא כתובת דואר אלקטרוני

עקבו אחרינו